Drukuj
Kategoria: Aktualności
Odsłony: 5475

W dniu 08.05.2015r. w godzinach od 8:00 do 14:00 zapraszamy na dzień otwarty Sewik Tatrzańskiej Komunalnej Grupy Kapitałowej Sp. z o.o., ul. Kasprowicza 35C.

W programie dnia otwartego Spółki znajdą się:

Ścieżka edukacyjna - zapoznanie z procesem oczyszczania ścieków na oczyszczalniach ścieków Łęgi i Spyrkówka w Zakopanem, które zostały zmodernizowane dzięki wsparciu ze środków Funduszu Spójności.

Wykwalifikowani pracownicy Spółki Sewik, w sposób zrozumiały i dostosowany do kategorii wiekowej zwiedzających przedstawią informacje: 

Każdy odwiedzający ścieżkę edukacyjną otrzyma folder, w którym znajdą się najważniejsze informacje o procesie oczyszczania ścieków, dzięki czemu utrwali wiedzę zdobytą podczas wizyty w Spółce Sewik. 

Ścieżkę edukacyjną można zwiedzać od 8:00 do 14:00 o każdej pełnej godzinie. 

Spacer ścieżką edukacyjną odbywa się grupach liczących maks. 20 osób. W przypadku zorganizowanych grup dzieci lub młodzieży należy zapewnić odpowiednią opiekę wychowawców. 

Prezentacja sprzętu wykorzystywanego przez Spółkę - samochodów, pojazdów specjalistycznych, koparek, urządzeń używanych w eksploatacji sieci wodociągowej i kanalizacyjnej. 

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt: 

tel. 18 20 24 466 

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!